SAN REMO
Nevybrali jste si?
REZERVACE

Architektem hřiště, které bylo slavnostně otevřeno v roce 2001, je jeden z nejlepších golfistů historie Gary Player. Jeho společnost Gary Player Design Company zde vytvořila hřiště tzv. skotského typu. Jde o hřiště s techničtějším rázem, které spíše než délkou vyniká množstvím vodních ploch a přírodních i modelovaných překážek. Mistrovské hřiště nejen pro profesionály Hřiště v Cihelnách bylo dějištěm řady špičkových turnajů. Patří mezi ně 24th EUROPEAN BOYS TEAM CHAMP, PGA CZECH GOLF TOUR 2004, CZECH INTERNATIONAL AMATEUR CHAMPIONSHIP 2007, Mid-amateur Tour, Audi Invitational, Pirelli Golf Cup a O2 Business Golf Tour. Zároveň však nabízí ty nejlepší podmínky i pro rekreační hráče, a dokonce pro úplné začátečníky. Právě začínající hráči ocení jeden z největších tréninkových areálů v Evropě, který zahrnuje:

Golfovou akademii – 9ti jamkové hřiště typu pitch & putt, které má podobu „růžové zahrady“ a je přístupné široké veřejnosti, tedy i hráčům bez handicapu krytý driving range, chipping a putting green, cvičné bunkery.

Pro začínající i pokročilé golfisty jsou navíc k dispozici kvalifikovaní trenéři, kteří vedou kurzy golfu přizpůsobené úrovni jednotlivých hráčů.

 

keyboard_arrow_up
Hotel Cristal Palace v Marinskch Lznch hodnocen