SAN REMO
Nevybrali jste si?
REZERVACE

Thajská masáž

Thajské masáže jsou založeny na tocích energie. Masér Vám při masáži uvolňuje energetické blokády a ulehčuje tak cestu energie tělem. Thajská masáž Vás zbaví bolesti zad i stresu, umožní maximální relaxaci.

Reflexní masáž chodidel

V lidském těle více než 70.000 nervů končí na chodidlech. Tato nervová zakončení propojují vnitřní a vnější orgány skrze tělo energetických dráhami. Reflexní masáž chodidel stimuluje nervová zakončení, čímž navozuje obecný léčivý účinek. Obzvláště má kladný účinek na krevní a lymfatický oběh, imunitní systém a reguluje činnost endokrinních žláz. Tato masáž má také relaxační účinek a zmírňuje bolest, zejména zad a hlavy. Také může pomoci v případě úzkosti, nespavosti a poruchy zažívacího systému.  

Masáž horkou čokoládou

Jemná relaxační masáž Vás prohřeje, olej z kakaových bobů zvláční a vyživí Vaše tělo, pleť bude sametově hebká. Intenzivní vůně čokolády navodí pocit pohody a relaxace. Masáž horkou čokoládou tak zahřeje na těle i na duši.

Masáž horkými lávovými kameny

Tato masáž pochází údajně z kmenových rituálů praktikovaných americkými Indiány, kteří používali teplé nebo studené kameny, aby potlačili napětí v těle. K masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo a mají zároveň mimořádně silnou energetickou vibraci. Masáž tak má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Při správném provedení Vás dovede k absolutní relaxaci, a mnohdy Vás ukolébá i k posilujícímu spánku.

Ba Guan Aroma Symphony

Příjemná celotělová masáž je variací na masáž baňkami – místo skleněných baněk se používají gumové přísavky. Protože je vytvořený podtlak jemný a navíc dochází k pohybu přísavek po těle, neprovází tuto masáž podlitiny známé z baňkování. Na masáž se používají oleje Aroma Symphony v 17 různých vůních. Můžete si tak vybrat vůni, která Vám bude nejvíce vyhovovat a naladíte se podle svých představ.

Bambusová masáž

Bambusová masáž je exkluzivní technikou, ke které se používají bambusové tyče a originální bambusový olej. Každá z tyčí je určena pro danou část těla – tím se maximalizuje úroveň tlaku. Bambusový olej má regenerační a hojivé vlastnosti, dodává pokožce pružnost. Bambusová masáž uvolňuje energetické blokády těla, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, odstraňuje bolesti páteře, uvolňuje napětí a ztuhlost svalů.

Detoxikační medová masáž

Díky jedinečným lepivým vlastnostem medu v kombinaci se speciální masážní technikou (pumpování a přisávání) jsou jedovaté a odpadní látky, stejně jako nadbytečné soli vytahovány hluboko z kůže. Škodlivé látky jsou pak v použitém medu zcela jasně rozpoznatelné. Detoxikační medová masáž tak pozitivně působí zejména u civilizačních chorob, které souvisí s ukládáním jedů a odpadních látek v těle - např. u alergií, poruch trávení, bolestí hlavy, plísňových onemocněních, apod. Pozor - po tomto ošetření nemůžete používat mýdlo či jiné kosmetické přípravky, pouze čistou vodu.

Ošetření pleti kosmetikou Alcina

V kosmetickém salonu hotelu Cristal Palace si můžete dopřát klasické ošetření pleti. Používána je vynikající německá kosmetika značky Alcina.Kromě základního ošetření pleti můžete zvolit kolagen-liftingové ošetření, popř. zvolit mikromasáž očí či úpravu řas a obočí. Pro skutečné rozmazlování je připravena čokoládová maska. Služby kosmetického salonu mohou využít i muži!

Ceremony of Gold

Účinky zlata jsou odpradávna ceněny mnoha lékaři a léčiteli, ať už se jedná o starobylé východní směry, nebo takzvanou západní medicínu. Zlato je jedním ze základních kamenů ajurvédského léčitelství, je používáno v tradiční čínské medicíně, na jeho účinky se spoléhali faraoni i zakladatel moderní západní medicíny Paracelsus. Velké množství tělesných funkcí je ovlivňováno tokem elektronů v těle a právě tzv. koloidní zlato tento tok pozitivně ovlivňuje a povzbuzuje tak naši životní energii. Vědecky doložené účinky zlata byly inspirací k vytvoření jedinečného ošetření Ceremony of Gold. Během ošetření jsou plátky pravého 24 karátového zlata rozmělněny na nejjemnější částečky, které pak v kůži podporují mikrocirkulaci a regenerační procesy, posilují její obranyschopnost a zajišťují její dlouhodobou hydrataci.

Luxusní kašmírovo - hedvábné ošetření

Intenzivní, luxusní péče, která zabalí tělo do kašmíru a hedvábí. Toto ošetření vede k uvolnění duše i těla, podporuje odolnost pleti a její hydrataci. Po aplikaci kašmírového zábalu, masáži hlavy, uší a nohou se na pokožku těla přikládají labutěnky naplněné jemným hedvábným pudrem, který působí proti vysušení a dodá pleti okouzlující vůni a třpyt. Bude se cítit jako v „Pohádce tisíce a jedné noci“.

Medovo-mléčný tělový zábal

Medovo-mléčný zábal je ošetření vhodné pro suchou, nedostatečně hydratovanou a stárnoucí pokožku či kůži vystavenou nadměrnému slunečnímu záření. Při aplikaci pokožka získává maximum výživných látek, případné podráždění či červenání se zklidní. Ve velmi krátké době dojde k obnově optimální rovnováhy pokožky, zvýší se její pružnost a zpevní se kontury těla. Markantní revitalizační účinek se projeví především na nejvíce vystavených místech, kde je pokožka často suchá, drsná a citlivá – např. na kolenou, loktech, dekoltu a pažích.

Thalmarin zábal z mořských řas

Thalmarin je ošetření formou zábalů a masek s výrazným modelačním efektem a účinky proti předčasnému stárnutí kůže. Mořská voda je bohatá na stopové prvky, které podporují motorické funkce, stimulují krevní oběh a metabolizmus. Mořská sůl patří mezi nejlepší přírodní peelingy – odstraňuje nečistoty až hluboko v pórech a pokožka tak může mnohem lépe dýchat. Mořské řasy podporují výměnu buněk a zpevňují vazby mezi nimi, čímž přispívají k zdravému vzhledu pokožky a příznivě ovlivňují její hydrataci.

Skořicový zábal proti celulitidě

Velmi účinná procedura, která pomáhá zbavit se nejen celulitidy,ale i podporuje krevní oběh a napomáhá detoxikaci. Speciální skořicový krém se aplikuje na postižené místo, které se následně zabalí do fólie. Během této procedury dochází k silnému prohřátí postiženého místa a na základě toho dochází ke stimulaci látkové výměny, která podporuje odbourávání tuku a odvádí přebytečnou vodu z těla.
keyboard_arrow_up
Hotel Cristal Palace v Marinskch Lznch hodnocen