SAN REMO
Nevybrali jste si?
REZERVACE

Restaurace

Klimatizovaná nekuřácká restaurace hotelu Cristal Palace nabízí celoročně 70 stálých míst. Naše kuchyně představuje návrat ke staročeské gastronomii – ovšem s novodobým akcentem. Připravujeme tradiční české pokrmy – zárukou kvality je přitom certifikace Czech Specials. V hotelové restauraci jsou podávány obědy a večeře – obědy formou tříchodového menu (výběr den předem), večeře formou bufetu. Snídaně formou bufetu jsou podávány v prvním patře hotelu – ve snídaňovém sále. Rádi Vám nabídneme možnost dietního stravování. Při závažných onemocněních (selhávání ledvin, resekce žaludku) či jiných specifických požadavcích na dietní stravování bude na základě konzultace s hotelovým lékařem sestaven speciální jídelníček (stravování formou servírovaného menu). Požadavek na dietní stravování je nutné hlásit předem, tj. při objednávce pobytu. Přijeďte ochutnat!

Czech Specials

Tento projekt vznikl s cílem podpořit restaurace, jež nabízejí tradiční českou poctivou gastronomii v moderním pojetí. Prezentuje českou kuchyni jako rozmanitou v rámci jednotlivých regionů, plnou jedinečných pokrmů, širokého spektra způsobů jejich příprav. České restaurace jsou místem, kde turisté mohou počítat s kvalitními službami. Czech Specials je zároveň certifikační značkou, jež má zajistit, že právě v takto certifikované restauraci hosté dostanou tradiční české pokrmy v odpovídající kvalitě. Restaurace s označením Czech Specials:
  • nabízejí tradiční ale modern čekou kuchyni
  • pro přípravu používají kvalitní suroviny
  • nabízejí místní a sezónní potraviny
  • mohou se zaměřit na vlastní krajové speciality
  • nabízejí své pokrmy v útulném prostředí
  • procházejí pravidelnými kontrolami

Kavárna

Na místě dnešního hotelu Cristal palace byla již od poloviny devatenáctého století první výletní kavárna v Mariánských Lázních – Café Marienbader Mühle. Na tuto slavnou minulost navazuje kavárna hotelu Cristal Palace, která nabízí vynikající kávu Varesina, která se právem honosí titulem "Gourmet caffe", zákusky, domací limonády a další výborné chuťovky z nabídky.
keyboard_arrow_up
Hotel Cristal Palace v Marinskch Lznch hodnocen