Restaurace

České speciality v naší restauraci

Klimatizovaná nekuřácká restaurace hotelu Cristal Palace nabízí celoročně 70 stálých míst, při pěkném počasí je možné využít posezení na letní terase (30 míst).

Naše kuchyně představuje návrat ke staročeské gastronomii – ovšem s novodobým akcentem. Připravujeme tradiční české pokrmy – zárukou kvality je přitom certifikace Czech Specials.

V hotelové restauraci jsou podávány obědy a večeře – obědy formou tříchodového menu (výběr dne předem), večeře formou bufetu.  Snídaně formou bufetu jsou podávány v prvním patře hotelu – ve snídaňovém sále.

Rádi Vám nabídneme možnost dietního stravování. Při závažných onemocněních (selhávání ledvin, resekce žaludku) či jiných specifických požadavcích na dietní stravování bude na základě konzultace s hotelovým lékařem sestaven speciální jídelníček (stravování formou servírovaného menu). Požadavek na dietní stravování je nutné hlásit předem, tj. při objednávce pobytu.

Přijeďte ochutnat!

 

Hotel Cristal se je účastníkem akce Czech Specials

Tento projekt vznikl s cílem podpořit restaurace, jež nabízejí tradiční českou poctivou gastronomii v moderním pojetí. Prezentuje českou kuchyni jako rozmanitou v rámci jednotlivých regionů, plnou jedinečných pokrmů, širokého spektra způsobů jejich příprav. České restaurace jsou místem, kde turisté mohou počítat s kvalitními službami. Czech Specials je zároveň certifikační značkou, jež má zajistit, že právě v takto certifikované restauraci hosté dostanou tradiční české pokrmy v odpovídající kvalitě.

Restaurace s označením Czech Specials:

  • nabízejí tradiční ale modern čekou kuchyni
  • pro přípravu používají kvalitní suroviny
  • nabízejí místní a sezónní potraviny
  • mohou se zaměřit na vlastní krajové speciality
  • nabízejí své pokrmy v útulném prostředí
  • procházejí pravidelnými kontrolami